Červenec 2010

Zápal plic x(

23. července 2010 v 18:32 | Alushka - Webmiss |  Diary
Ahoj,
takže jak jste si asi všimli udělala jsem jednoduchý dess s mým pejskem :) Jinak mi úplně nesel a jdou vidětčerné okraje, ale myslím si, že to nevypadá zas tak špatně, takže to tak už nechám :) Jinak co se mě týče tak mám zápal plic, což mě nehorázně štve... Ale neležím v posteli :), snažím se vyjít aspoň na chvíli ven a tak dále a zítra bych chtěla jít na koncert místní skvělé skupiny Bite Hazard. Jinak mi přijel bratránek z německa, takže co se týče zážitků, ty i přes svou nemoc mám :) Jen mi chybí koníci :( Jo a abych nezapoměla, na můj blog přišla úžasná adminka Niki :) Ano je to tak, možná znáte jeden z nejlepších blogů o Avril Lavigne, P!nk, Kristen, Stmívání :) Je to www.a-lavigne.blog.cz , asi nemáte tušení, jakou mám radost :) Já na ten blog chodím denně právě kvůli Avril :)
Tak to je teď asi vše a jdu Vás oběhnout, když mám příležitost :)
Tak se mějte moc hezky a užívejte si prázdniny i za mě :)
Alushka :-*

Design 06

23. července 2010 v 18:21 | Alushka - Webmiss |  Designy


Název: Brita
Od: 23.7.2010
Hodnocení: Jednoduchý, nesedl mi úplně, můžete vidět černé okraje, ale myslím, že to není tak hrozné :)
Spokojenost: 60%
Náhled:
www.alushkaa.blog.cz

Vysvětlení

14. července 2010 v 20:06 | Alushka - Webmiss |  Oznámení
Ahoj,
moc se omlouvám, že jsem tady teď vůbec od začátku prázdnin nebyla, ale nechtělo se mi trávit čas na Pc. Venku je nádherně, někdy až moc :)
Proto snad pochopíte, když tu teď budu naprosto minimálně... Bude jakkdyby pozastaveno, ale sem tam něco přidám :) tak zatím :) Až bude pršet budu tady :D
Alushka :-*
Foto: Z miniDovolené v kempu :) ze začátku prázdnin
www.alushkaa.blog.cz