Červen 2011

Pár novinek :)

30. června 2011 v 20:36 | Alushka - Webmiss |  Novinky
Hezký večer :)
Tak jsem zpět, nebudu tu pořád, ale příležitostně, alespoň dvakrát týdně bych chtěla psát články. Jinak na komentáře a dotazy budu reagovat snad každý den.
Jak jste si jistě všimli můj blog dostal nový šat. Tentokrát neobsahuje fotografii žádné světoznámé či méně známé celebrity, ale se skromností sobě vlastní, jsem do záhlaví rovnou dala svou fotografii :) . Ano, poslední věta je poněkud ironická :D . Ale to bych to ani nebyla já a na to už jste si zajisté všichni všimli.
Další bezesporu méně výraznější, avšak neméně důležitou novou součástí mých stránek jsou úpravy v rozcestnících a přidání 2 rubrik :) . První z nich nese název "Příběhy a básničky" a již z názvu je patrné, co bude obsahovat. Poslední dobou se literární tvorbou trošku zabývám, ale absolutně na amatérské úrovni, tudíž velkolepá díla jsou zde zcela vyloučena :) . Druhou rubrikou je "Foceno Webmiss" . Nevlastním žádnou zrcadlovku, ale i můj miláček Panasonic Lumix /10x opticel zoom/ celkem pěkně fotí, a některými fotkami se ráda pochlubím.
Dále jste si mohli všimnout, že zmizeli Sb, bohužel bych Vás zanedbávala, a nemělo by to smysl. Avšak! Pokud ke mě někdo bude pravidelně chodit nebo se ozve komentářem, návštěvu mileráda oplatím a komentář taktéž. Doufám, že se Vám tady bude i nadále líbit. Ráda si počtu vaše názory i nápady na nové věci pro můj blog :) Udělejme blog, na který budete chodit rádi :)
Děkuji
Alushka :)


Design 11

30. června 2011 v 16:03 | Alushka - Webmiss |  Designy
Název: Alush
Od: 30.6.2011
Hodnocení: Jednoduchý
Spokojenost: 100%
Náhled:


Co nového?

12. června 2011 v 20:59 | Alushka - Webmiss |  Diary
Tak poslední dobou tady nejsem, protože řeším projekt, aby Avril dojela do Čr ;) Taky je venku moc hezky a tak na počítači jsem většinou až navečer a to už se mi moc do psaní neche... ale dneska jsem se rozhodla, že se ozvu... Asi časem zruším Sb a udělám si jen tzv. oblíbené stránky, jelikož neobíhám ... :(( To během příštího týdne..

Jinak plánujeme dovošku, asi Itálie - moře, pláže, klid... no celý den se nehnu z pláže, než ze mě bude černoch a všechno budu fotit jak japončík, když dorazí do Prahy ;) No a pak tábor... No a pak celé léto se zlatíčkem, kamarádkama, zvířectvem a to si hodlám užít nejvíc ;) A co vy? Máte plány?
:-*
Fotka WTH, pro Avril :


Sraz Zlín

2. června 2011 v 21:24 | Alushka - Webmiss
https://www.facebook.com/pages/Chceme-Avril-Lavigne-v-%C4%8CR/213009625397623 Podpořte projekt :) Bydlíte v okolí Zlína, nebo máte možnost se tam dostat? Napište na avril-sraz@seznam.cz a domluvme se na Srazu ve Zlíně k nafocení společných fotek... přilákáme tak Avril do Čr? Snad ano! A když ne víme, že jsme udělali maximum ;)